• NEWSLETTER

Mecz piłki nożnej Artyści kontra Samorządowcy

 

festiwal gwiazd w miedzyzdrojach 2013 fot lukasz luszczek (256) Reprezentacja Artystów Polskich w piłce nożnej istnieje od 1999 roku. Powołana do życia przez Ryszarda Adamusa, Olafa Lubaszenko, Cezarego Pazurę i Piotra Kubiaczyka istnieje już 17 lat. Licząca 50 zawodników drużyna składa się ze znanych i lubianych artystów z wielu dziedzin kultury. W jej szeregach grają aktorzy, muzycy, wokaliści, znani sportowcy i osobowości medialne. Zawodników łączy miłość do piłki nożnej i rywalizacji sportowej. Wieloletnia historia zespołu to mecze międzypaństwowe, pokazowe i charytatywne. Za każdym razem popularność i sympatia widzów, gwarantuje obecność wielu kibiców na naszych meczach. festiwal gwiazd w miedzyzdrojach 2013 fot lukasz luszczek (206)Dzięki temu możemy skutecznie wspierać akcje społeczne, działalność dobroczynną i promować bezpieczne kibicowanie – podkreśla Dorota Wardyńska, manager Reprezentacji Artystów Polskich.
Do sukcesów RAP należy zaliczyć rozegrane mecze z drużynami artystów Włoch, Rosji, Korei, Anglii oraz Ukrainy.  Reprezentacja zajęła 6 miejsce podczas Mistrzostw Świata Artystów w Moskwie, gdzie  zespół świetnie się zaprezentował wygrywając trzy mecze, jeden remisując i tylko jeden przegrywając.

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości Festiwalu Gwiazd na mecz z udziałem Reprezentacji Artystów Polskich. Gwarantujemy wspaniałe widowisko i emocje sportowe.

Do zobaczenia w dniu 1 lipca na Stadionie miejskim w Międzyzdrojach!

festiwal gwiazd w miedzyzdrojach 2013 fot lukasz luszczek (261)

 

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram